مطالبه شهروندان منطقه سه پاسخ داده شد:

ترمیم و لکه گیری آسفالت برخی از معابر منطقه سه

 

 

معاون حمل و نقل و امور زیر بنایی شهردار منطقه سه گفت: عملیات ترمیم و لکه‌گیری آسفالت معابر سطح منطقه در اردیبهشت ماه نیز انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، شجاعی افزود: با توجه به درخواست تعداد زیادی از شهروندان مبنی بر ترمیم و لکه گیری آسفالت، یک اکیپ آسفالت دیگر راه‌اندازی کردیم تا بتوانیم با سرعت بیشتری کار را پیش ببریم.

وی ادامه داد: همچنین در اردیبهشت ماه سال جاری بیش از 435 تن آسفالت در خیابان های شیخ احمد کافی شمالی، خیابان استقلال و تعدادی از کوچه های آن، خیابان خواجو، خیابان مالک اشتر، تعدادی از کوچه های خیابان میرزا آقاخان، خیابان گلدشت، بلوار ابوالفضل و تعدادی زیادی از معابر سطح منطقه استفاده و کار ترمیم و لکه گیری انجام شد.

شجاعی اظهار امیدواری کرد با اضافه شدن اکیپ جدید برای ترمیم و لکه گیری آسفالت بتوانیم علاوه بر ارائه خدمات مطلوب شهری، رضایت شهروندان را جلب کنیم.

گفتنی است بیشترین درخواست های مردمی از حوزه معاونت حمل و نقل و امور زیر بنایی ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر است که با وجود افزایش چند برابری قیمت قیر ، از سوی معاونت حمل و نقل و امور زیر بنایی شهرداری به جد در دستور کار قرار گرفته است.

 

Go to top