اقدامات شهرداری منطقه سه در استقبال از ماه مهر و بازگشایی مدارس

 

شهردار منطقه سه شهر کرمان، اقدامات این منطقه به مناسبت ماه مهر و بازگشایی مدارس را تشریح کرد

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، مهندس رامین امیرمداح با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت و ایجاد محیط مناسب جهت فراگیری علم و دانش برای دانش‌آموزان، گفت: شهرداری منطقه سه هر ساله در شهریور ماه و روز اول مهر ماه اقداماتی را در محدوده مدارس انجام می دهد.

وی ادامه داد: بر همین اساس امسال نیز عملیات تنظیف و جمع آوری خاک و نخاله، ترمیم و لکه‌گیری آسفالت معابر منتهی به مدارس و همچنین شست‌وشوی نمای تعدادی از مدارس از جمله مدرسه شاهد، فرهیختگان، نرجس خاتون، کرامت، میثم ،آیت ا... صالحی، مکتب الرضا، معلم، نوین، ستاره نوین، امیدبه خدا، درخشان، دخترانه شاهد ، مدرسه واقع در مالک اشتر جنوبی ، سی متری حجت ، ابوذر جنوبی ، شهرک ایرانمنش و بلوار رسالت جهت حضور دانش‌آموزان در اول مهر را انجام داد.

شهردار منطقه سه افزود: در روز اول مهر ماه با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ، سازمان آتش نشانی و اورژانس آیین ورود دانش آموزان به مدارس با آیینه و قرآن انجام شد.

وی هدف از این اقدامات را افزایش نشاط دانش آموزان در روزهای نخستین بازگشایی مدارس عنوان و تصریح کرد: رسالت ما به عنوان متولیان شهر باید به گونه ای باشد که نشاط و شادی دانش‌آموزان را در این ایام مضاعف نماییم و در جهت خدمات رسانی بهتر و بیشتر به آنها گام برداریم.

 

Go to top