Easy to starts

محلات منطقه

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر
Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 3 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

در کلیه خدمات ارائه شده کلیه حقوق شهروندی شهروندان رعایت می شود..

اطلاعات بیشتر

 نصب سردیس در ابتدای معابر و پارک های مزین به نام شخصیت های ملی

 

 

شهردار کرمان از نصب سردیس در ابتدای معابر و پارک های مزین به نام شخصیت های ملی خبر داد.

شهردار کرمان در مراسم رونمایی از سردیس شهید مطهری، این اقدام را احترام به شخصیت علمی و نظرپردازی شهید مطهری و همه شهدا عنوان کرد و افزود:پروژه های بزرگ و با هزینه های بالایی در سطح شهر در حال اجرا است ولی اهمیت این موضع به حدی است که اجرا و برگزاری مراسم رونمایی از آنها در لیست اصلی برنامه های شهرداری کرمان قرار دارد.

سید مهران عالم زاده اضافه کرد: اگر چه چندین سال از احداث مجموعه تفریحی و رفاهی شهید مطهری می گذرد ولی هنوز المان مشخصی از این شهید بزرگوار در مجموعه ی فرهنگی تفریحی شهید مطهری نصب نشده بود که این اقدام به همت شهرداری منطقه سه و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی انجام شد

وی با بیان اینکه تعدادی از معابر، خیابان ها و پارک های سطح شهر به نام شخصیت های بزرگ فرهنگی ،علمی  و ملی نامگذاری شده است، از برنامه ای مدون جهت نصب  سردیس یا تندیس این بزرگان در نقاط مناسبی از معابر و پارک های مزین به نام این شخصیت ها خبر داد.

وی هدف از این اقدام را زنده نگه داشتن یاد و نام شخصیت های بزرگ و معرفی آنها به نسل های آینده عنوان کرد.

شهردار منطقه سه نیز در این مراسم با اشاره به اینکه شهید مطهری نقش بسزایی در بیداری فکری توده مردم جهت مبارزه علیه رژیم پهلوی داشته است،افزود : در این راستا همزمان با  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ،سردیس معلم شهید استاد مطهری در مجموعه فرهنگی ،رفاهی شهید مطهری نصب شد.

رامین امیرمداح ادامه داد: بازسازی و بهسازی کامل این مجموعه نیز در حال انجام است و تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

وی خاطر نشان کرد : این منطقه بر اساس یک برنامه زمانبدی شده آمادگی نصب سردیس و المان نخبگان ،هنرمندان و شخصیت های  بزرگ علمی، ادبی ،هنری و اجتماعی که معابر ،خیابان و پارک های منطقه سه به نام آنها نام گذاری شده است را دارد.

 

 

 

 

مدیران شهرداری


مسئول حراست

آقای خراسانی


معاون خدمات شهر

مهندس معین الدینی


معاون فنی و عمرانی

مهندس شجاعی


معاون معماری و شهرسازی

مهندس سعدلو

 


معاون مالی و اقتصادی

آقای منظری توکلی

  

Go to top