Easy to starts

محلات منطقه

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر
Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 3 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

در کلیه خدمات ارائه شده کلیه حقوق شهروندی شهروندان رعایت می شود..

اطلاعات بیشتر

 

در دیدار شهردار کرمان با فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان مطرح شد:

انعقاد تفاهم نامه همکاری دوجانبه شهرداری و نیروی انتظامی کرمان با هدف هم افزایی دو مجموعه در جهت ارایه خدمات بهتر به شهروندان

 

 

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، شهردار کرمان به همراه  جمعی از معاونین و مدیران شهرداری با فرمانده جدید نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کردند.

شهردار کرمان در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از انتصاب سردار ناظری به سمت فرماندهی نیروی انتظامی استان ،گفت:خدا را شاکریم که یکی از فرزندان شایسته کرمان که جزو مدیران خوشنام و توانمند ناجا محسوب می شوند به فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان منصوب گردیده اند.

سید مهران عالم زاده  با اشاره به اینکه خوشبختانه طی سال های اخیر ارتباط سازنده ایی بین شهرداری و نیروی انتظامی وجود داشته است بر تعامل هرچه بیشتر این دو نهاد تاکید کرد.

شهردار کرمان در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان  اینکه جشنواره تابستانی شهرداری  با رویکرد فرهنگی و گردشگری  از بیستم تیرماه آغاز و تا بیستم مرداد ماه ادامه خواهد داشت ،افزود: در این مدت برنامه های مختلف فرهنگی،ورزشی،اجتماعی و هنری متنوعی برای اقشار مختلف در رده های سنی متعدد دیده شده است .

وی گفت: برای برگزاری این برنامه ها بخصوص جشن ها و کنسرت ها نیاز به همراهی و تعامل نیروی انتظامی است که خوشبختانه در موارد پیشین منجمله جشنواره نوروزی نوبهار کرمان نیز شاهد ایجاد نظم و انضباط در برپایی اینگونه مراسم ها با همت و همراهی نیروی انتظامی بوده ایم.

وی همچنین به ارتباط تنگاتنگ بین این دو مجموعه در بخش حمل و نقل و ترافیک اشاره کرد و گفت :با تعامل خوبی که وجود دارد ،شهروندان شاهد روان سازی ترافیک  در زمان اجرای  پروژه های عمرانی از جمله تقاطع های غیرهمسطح  بودند.

گفتنی است :در این دیدار مقرر گردید تفاهم نامه ای در راستای ارتقای سطح تعاملات دوجانبه در جهت ارایه خدمات بهتر به شهروندان بین شهرداری و نیروی انتظامی منعقد گردد.

 

مدیران شهرداری


مسئول حراست

آقای خراسانی


معاون خدمات شهر

مهندس معین الدینی


معاون فنی و عمرانی

مهندس شجاعی


معاون معماری و شهرسازی

مهندس سعدلو

 


معاون مالی و اقتصادی

آقای منظری توکلی

  

Go to top