previous arrow
next arrow
Slider
Easy to starts

محلات منطقه

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر
Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 3 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

در کلیه خدمات ارائه شده کلیه حقوق شهروندی شهروندان رعایت می شود..

اطلاعات بیشتر

 

شهردار منطقه سه کرمان خبر داد:

افتتاح بوستان یک هکتاری خبرنگار به زودی

 

 

شهردار منطقه سه کرمان گفت: بوستان خبرنگار به پاس خدمات ارزشمند خبرنگاران در شهرک خواجو ساخته شده و اکنون، آماده بهره برداری است.

سرویس خبر : مدیریت ارتباطات شهرداری منطقه سه

 

 رامین امیرمداح افزود: بوستان یک هکتاری خبرنگار مجهز به آب‌نمای هارمونیک، وسایل تندرستی، نمازخانه، پیست دوچرخه‌سواری و مسیر پیاده‌روی، آلاچیق، مبلمان پارکی، نورپردازی، سرویس بهداشتی، زمین‌های ورزشی و فضای سبز جدید است.

وی ادامه داد: مسیر دوچرخه‌سواری این بوستان طوری طراحی شده که دوچرخه‌سواران از زیرگذرهایی عبور می‌کنند و این طراحی علاوه بر جذابیت برای دوچرخه‌سواران، زیبایی فضای پارک را نیز دوچندان ساخته است.

شهردار منطقه سه کرمان بیان کرد: به همت واحد فضای سبز منطقه، 200 درخت ناندینا و 50 درخت جوالدوز برای اولین‌بار در شهر کرمان در بوستان خبرنگار کاشته شده که سازگار با آب و هوای کرمان است؛ همچنین بیش از 50 هزار گل همیشه بهار و اطلسی ایرانی و تعدادی درخت و درختچه از قبیل یاس هلندی، سردوس و یوکا در این بوستان کاشته شده که به سیستم آبیاری قطره‌ای مجهز شده‌اند.

امیرمداح یادآور شد: در بوستان خبرنگار مسیر تردد افراد کم‌توان و همچنین وسایل تندرستی برای استفاده آن‌ها نیز در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: برای ایمنی بیشتر کودکان و آسودگی خیال خانواده‌ها، فضای بازی کودکان با نصب کف‌پوش، ایمن‌سازی شده است.

شهردار منطقه سه کرمان افزود: یک المان با موضوع قلم و خبرنویسی در این بوستان نصب شده که همزمان با افتتاح پارک رونمایی خواهد شد.

امیرمداح ادامه داد: ورودی این پارک با طاق سبز به شیوه‌ای طراحی شده که فضای مناسبی برای برگزاری جشنواره‌ها و مناسبت‌های مختلف خواهد بود.

مدیران شهرداری


معاون برنامه‌ریزی

احسان عارفی


معاون خدمات‌شهری

حمیدمعین الدینی


معاون حمل و نقل

رسول شجاعی


معاون معماری و شهرسازی

فرساد سعدلو

 


معاون مالی و اقتصادی

علی منظری توکلی

  

Go to top